Direktori Staf


PositionNamePhone Email  
Pengarah Hospital
Dr. Davis Johnraj086-859000 (2001) davisjr@moh.gov.my 
Timbalan Pengarah (Klinikal)
Dr. Siti Hajar Binti Rosli086-859000 (3126)  
Timbalan Pengarah (Pengurusan)
Zanariah Binti Zulfandie Osman086-859000 (2009) zanazulfandie@moh.gov.my 
Perubatan Am
Dr. Tonnii Sia Loong Loong086-859000  
Psikiatri Dan Kesihatan Mental
Dr. Nur Adilah Binti Sulaiman086-859000 (4107) drnuradisu@moh.gov.my 
Pembedahan Am
Dr. Quek Yeow Ling086-859000  
Ortopedik
Dr. Phung Sy Tsong086-859000  
Oftalmologi
Dr. Chong Ka Lung086-859000  
Kecemasan Dan Trauma
Dr. Shahzuwaty Binti Saad086-859000 (2202) shahzuwaty@moh.gov.my 
Anestesiologi Dan Rawatan Rapi
Dr. Yap Ka Boi086-859000 (2505) yapkaboi@moh.gov.my 
Obstetrik Dan Ginekologi
Dr. Mohamad Maulizal Bin Nawi@Narawi086-859000  
Pediatrik
Dr. Anand Mohan a/l Mohana Lal086-859000 anand@moh.gov.my 
Pengimejan Dan Diagnostik
Dr. Chuah Teik Beng086-859000 (2306)  
Patologi Dan Transfusi Darah
Dr. Cedric Chang Fa Sheng086-859000 (4507) cedric@moh.gov.my 
Farmasi
Perit Anak Egah086-859000 (3107) peritegah@moh.gov.my 
Pendidikan Pesakit Dan Promosi Kesihatan
Patricia Elisha Jonoi086-859000 (4303) patriciaej@moh.gov.my 
Kualiti
Dr. Siti Hajar Binti Rosli086-859000 (3126)  
Kawalan Infeksi
Dr. Sivashunmugam A/L Sangaran086-859000 drsivas@moh.gov.my 
CSSU
Prinscilla Anak Roland086-859000 (2402) prinscillar@moh.gov.my 
Fisioterapi
Nur Syahira Binti Mohamad086-859000 (4702) syahiram@moh.gov.my 
Pemulihan Cara Kerja
Mariam Binti Metamin086-859000 (4704) mariamm@moh.gov.my 
Sajian Dan Dietetik
Koh Bi Qi086-859000 (2101)  
Optometrik
Akmarina Rosnan086-859000 akmarinarosnan@moh.gov.my 
Kerja Sosial Perubatan
Shellyvia Anak Robinsoon086-859000 (2020) shellyvia@moh.gov.my 
Rekod Perubatan
Elisabeth Angang086-859000 (2012) elisabeth@moh.gov.my 
Mortuary
Dr. Wong Chee Seng086-859000 wong.cs@moh.gov.my 
Kejururawatan
Molen Ahua086-859000 (2401) molenahua@moh.gov.my 
Klinik Pakar
Dr. Siti Hajar Binti Rosli086-859000  
Penyelia Hospital
Liu Wei Ping086-859000 liuweiping@moh.gov.my 
Keselamatan Dan Kesihatan Pekerja
Dr. Hairina Binti Mazlan086-859000  
Pentadbiran Am Dan Aset
Mohamad Saufi Bin Usup086-859000 (2007) mohamadsaufi@moh.gov.my 
Sumber Manusia
Sharifah Aisah Binti Wan Ahmad086-859000 (2010) sh_aisah@moh.gov.my 
Kewangan/Akaun/Perolehan/Hasil
Ngu Ping Ping086-859000 (2013) ngupingping@moh.gov.my 
Teknologi Maklumat (ICT)
Azmi Bin Jaini086-859000 (2808) azmijaini@moh.gov.my 
Latihan & Kompetensi
Sharifah Aisah Binti Wan Ahmad086-859000 (2010) sh_aisah@moh.gov.my 
Kejuruteraan
Mohd Akmal Bin Mustafa086-859000 (2017) akmal.mustafa@moh.gov.my 
Psikologi Dan Kaunseling
Awat Jawa086-859000 (4206) awat.jawa@moh.gov.my 
Print Friendly, PDF & Email